HİZMETLERİMİZ
  Popüler Hizmetlerimiz  

MASAJ ÇEŞİTLERİ

Masaj, Bali Masaj ve SPA merkezinde steril ve uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Vücutta bulunan belirli noktalar, bazı sağlık sorunlarının çözümünü meydana getirmektedir. Özellikle kronik ağrı sorunu yaşayan kişilerde, belirli vücut noktalarına uygulanan masajlar, kişilerin iyileşmesi üzerinde olumlu etkilere sahiptir.

Masaj sırasında kan hücrelerinin sayısında artma meydana gelir ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar. Kas sıkışmalarının giderilmesini sağlar. Masaj, kişilerin postür bozukluklarında ve omurga sağlıklarının korunması için tercih edilmektedir. Kronik kabızlık sorununun giderilmesini sağlar. Metabolizmanın hızlanmasını sağlar. Vücuttaki ödemin atılmasını sağlar.

SPA

SPA ruhsal ve fiziksel rahatlamanın yanı sıra pek çok faydası olan bir terapidir. SPA terapilerinde uygulanan yöntemler, ortamın ambiyansı ile birleştiğinde ruhunuza dinlendirici etkiler sağlar. Aromaterapileri ve masaj teknikleri ile bedeniniz aradığı şifaya ulaşacaktır. SPA’da kullanılan birbirinden farklı masaj ve yöntem vardır.

Vücudunuzun ihtiyaçlarına ya da beklentilerinize göre tekniklere karar verebilirsiniz. Masaj sırasında kullanılan aromaterapik yağlar ve tuz çeşitleri cildinizi yeniden yapılandırır ve taze bir görünüme kavuşturur. Masaj yağları ise vücudunuza zindelik kazandırır.

SAUNA

Sauna gergin kasların ve sinirlerin rahatlamasını sağlamaktadır. Sağlık için çok faydalıdır. Sizlere sunmuş olduğumuz sauna hizmeti sayesinde çok daha sağlıklı olmanızı sağlıyoruz. Sauna uygulamaları sadece temizlik için değil insan bedeninin rahatlaması için tercih edilen bir işlem olmaktadır.

Vücutta kasların ve sinirlerin rahatlamasını sağladığı için daha sağlıklı bir vücuda sahip olmanızda bu uygulamanın etkisi oldukça fazladır. Bali Masaj ve SPA olarak sizlere en etkili hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Paketlerimiz
Bali Masajı
Medikal Masaj
Aromaterapi Masaj
Klasik Masaj (İsveç)
Spor Masajı
Thai Masajı
Derin Doku Masajı
Tawa Masajı
Gua Sha Masajı
Sıcak Taş Masajı
Shiatsu Masajı
Refleksoloji Masajı
Selülit + G5 Masajı
Hamile Masajı
Lenf Masajı
Sultan Masajı
Çift Masajı
Mix Masaj
Baş Masajı
Sırt Masajı
Yüz Masajı

Randevu ve bilgi almak için 0 532 175 09 24
Bali Masaj & SPA 12:00–01:00 arası hergün ulaşabilirsiniz.

Bali Masaj & SPA tüm hakları saklıdır.
Tasarım ve Yazılım
SEPETOLOG & NEPİXSOFTWARE